Domácí vítězství mladšího dorostu

V neděli 29.11.2023 na domácí palubovce jsme přivítali nedaleké Hranice. My jsme nastoupili konečně v optimální sestavě. Naši hráči si šli od první minuty za vítězstvím.

V první chvíli šlo vidět že kluci jdou za vítězstvím. Dostali jsme rychlou sprchu a věděli jsme že to nepůjde tak jednoduše. V 6. minutě už jsme prohrávali 1:4 ale dokázali jsme díky našim přesným střelám srovnat krok se soupeřem. První poločas ale vyhrál soupeř díky našim technickým chybám a nepřesnou střelbou, poločas 11:13. Věděli jsme že pokud chceme zápas vyhrát musíme v druhém poločasu zabrat. To se nám podařilo, prvních 10 minut jsme soupeře moc nepustili do střelby a donutili jsme je k technickým chybám a prvních deset minut jsme ovládli 7:1. Otočili jsme vývoj zápasu v náš prospěch. Pak už jsme jenom náskok zvyšovali a díky dobře chytajícímu gólmanovi jsme dokázali zápas dotáhnou do vítězného konce.

HC Nový Jičín - TJ Cement Hranice 29:23 (11:13)

Hráči/góly: Bušina, Stanka, Faltýnek A./2, Vosol/2, Plešek/2, Ulman/5, Faltýnek T., Smutný/9, Drda, Lukeš/6, Vahalík, Bezděk/3, Výskala