Mladší žáci nestačili na Polanku a Kopřivnici

Mladší žáci také v nových dresech v neděli 24.3. zajížděli do nedaleké Kopřivnice k dalším dvěma jarním utkáním.

Mladší žáci oslabeni o nemocné a zraněné hráče se utkali proti prvoligovému celku SKH Polanka nad Odrou a extraligovému družstvu z KH ISMM Kopřivnice.
Bylo vidět, že v oslabené sestavě naši mladší žáci toho moc nezmůžou, ikdyž byli doplněni o minižáky. Již v prvním utkání byl vidět velký rozdíl mezi týmy. Hráči Polanky (většinou druhoročáci) byli dobře nastaveni a přehrávali naše žáky rychlejší hrou, přesnou střelbou do vrchní části branky a pěknými kombinacemi. Naši hráči bojovali, ale musíme si přiznat, že nestačili. I. poločas prohráli 9:19 a s "Shot-outy" 9:20. V II. poločase již herní rozdíl nebyl tak velký a utkání skončilo 17:32

V druhém utkání proti známé extraligové Kopřivnici si naši žáci nevedli zas tak špatně. I. poločas skončil 5:11 a na "Shot-outy" naši hráči prohráli i jedinou branku. Takže poločas skončil 5:12. V II. poločase byla vidět zlepšená hra našich chlapců, pěkné kombinační akce, ale také děravá obrana. Postupně se zlepšovali a konečný výsledek nebyl zas tak hrozivý, jak v prvním utkání. Utkání skončilo 14:26.

Trenéři s podporou rodičů byli spokojeni, jelikož v tak oslabené sestavě a s minižáky dokázali nastřílet celkem 31 branek. Hra se postupně zlepšovala a byl vidět pokrok o proti podzimní části soutěže.