Pro školní rok 2023/2024 pořádáme školní ligy:
LAUDONOVA NOVOJIČÍNSKÁ LIGA ZÁKLADEK (4.-5.tř.)
PALACKÉHO NOVOJIČÍNSKÁ LIGA ZÁKLADEK (4.-.5.tř.)
KOMENSKÉHO NOVOJIČÍNSKÁ LIGA ZÁKLADEK (4.-.5.tř.)
JANTAROVA NOVOJIČÍNSKÁ LIGA ZÁKLADEK (malotřídky + 1.-3.tř.)
ŠKOLNÍ LIGY:
DNEM 31.10.2023 SE ROZBÍHAJÍ 1. TURNAJE ŠKOLNÍCH LIG
Školní ligy se v letošním školním roce hrají na umístění a družstva budou bodově ohodnocena. Letošní turnaje organizátoři pojali jako soutěživé s finálovým turnajem pro 8 nejlepších družstev.
TABULKA DR. ZAPOJENÝCH VE ŠKOLNÍCH LIGÁCH MINIHÁZENÉ VE ŠKOLNÍM r. 2023/2024
ZŠ s družstvy 4.-5.tříd | Velké školy + menší školy | 1. TURNAJ | 2. TURNAJ | 3. TURNAJ | 4. TURNAJ | |
ZÁKLADNÍ ŠKOLY | NÁZVY DRUŽSTEV | Termín/Body | Termín/Body | Termín/Body | Termín/Body | |
ZŠ Komenská 68 Nový Jičín | Stará Komenda 1 | 31.11.2023 /
5 b. | 19.12.2023 / 3 b. | 8 | ||
ZŠ Komenská 68 Nový Jičín | Stará Komenda 2 | 31.10.2023 /
2 b. | 19.12.2023 / 2 b. | 4 | ||
ZŠ Hodslavice | Divoké pumy | 31.10.2023 /
4 b. | 16.01.2024 / 2 b. | 6 | ||
ZŠ Veřovice | Krtečci | 31.10.2023 /
3 b. | 09.01.2024 / 1 b. | 4 | ||
ZŠ Veřovice | Lumíci | 31.10.2023 /
1 b. | 09.01.2024 / 2 b. | 3 | ||
ZŠ Suchdol n. O. | Suchdoláci 2 | 14.11.2023 /
5 b. | 09.01.2024 / 4 b. | 9 | ||
ZŠ Hostašovice | Velké Hostašky | 14.11.2023 /
2 b. | 09.01.2024 / 3 b. | 5 | ||
ZŠ Galaxie Nový Jičín | Galaktici | 14.11.2023 /
4 b. | 16.01.2024 / 1 b. | 5 | ||
ZŠ Podořská Odry | Nakoplí koně | 14.11.2023 /
1 b. | Výměna s Libhošťany | 6 | ||
ZŠ Libhošť | Libhošťané | Výměna s Nakoplími Koňmi | 16.01.2024 / 3 b. | 8 | ||
ZŠ Dlouhá Nový Jičín | Dlouháni | 21.11.2023 /
4 b. | 16.01.2024 / 4 b. | 8 | ||
ZŠ Jubilejní Nový Jičín | Surikaty | 21.11.2023 /
1 b. | 19.12.2023 / 5 b. | 6 | ||
ZŠ Tyršova Nový Jičín | Tyršováci | 14.11.2023 /
3 b. | 09.01.2024 / 5 b. | 8 | ||
ZŠ Komenská Odry | Komenská 1 | 21.11.2023 /
3 b. | 19.12.2023 / 4 b. | 7 | ||
ZŠ Komenská Odry | Komenská 2 | 21.11.2023 /
2 b. | 19.12.2023 / 1 b. | 3 | ||
ZŠ Starý Jičín | Házenkáři | 21.11.2023 /
5 b. | 16.01.2024 / 5 b. | 10 |
ZŠ s družstvy 1.-3. tříd | Malotřídky + velké ZŠ | 1. TURNAJ | 2. TURNAJ | 3. TURNAJ | 4. TURNAJ | |
ZÁKLADNÍ ŠKOLY | NÁZVY DRUŽSTEV | Termín/Body | Termín/Body | Termín/Body | Termín/Body | |
ZŠ Hostašovice | Malé Hostašky 1.-3.tř. | 07.11.2023 /
4 b. | 28.11.2023 / 4 b. | 8 | ||
ZŠ Suchdol n. O. | Suchdoláci 1 1.-3.tř. | 07.11.2023 /
2 b. | 23.01.2024 / 4 b. | 6 | ||
ZŠ Životice u Nového Jičína | Piráti | 07.11.2023 /
3 b. | 28.11.2023 / 5 b. | 8 | ||
ZŠ Libhošť | Libhošťané | 07.11.2023 /
5 b. | Výměna s Nakoplími Koňmi | 8 | ||
ZŠ Podořská Odry | Nakoplí koně | Výměna s Libhošťany | 23.01.2024 / 5 b. | 6 | ||
ZŠ Vražné | Vražňáci | 28.11.2023 /
3 b. | 23.01.2024 / 3 b. | 6 | ||
ZŠ Závišice | ??? | Zúčastní se až | v II. pololetí | 0 |