V pátek 30.5.2014 odehráli své poslední utkání na palubovce svého soupeře KH Kopřivnice. Zápas začínal v 15:45.

Od první chvíle se čekalo že tento zápas bude pro nás velice důležitý a také vyrovnaný. Kluci do prvního poločasu nastoupili velice koncentrovaně ale nervózně. Velice se dařilo našemu nejlepšímu střelci M. Hrachovcovi kde za první poločas nastřílel 9 branek a díky jeho střelám a brankám jsme po první poločase vedli 10:6, což svědčí že obrana fungovala velice dobře a také brankář zachytal.

V druhém poločase kluci trochu ztratili koncentraci a nechali soupeře dotáhnou na 1 branku. Za stavu 12:13 kluci zase začali bojovat a hrát soudržně a také se prosazovat jiní střelci než jenom jeden střelec. Jenže se začalo vice chybovat na obou stranách a ztrácet balony a to byly naše největší chyby a tak soupeř srovnal a tak se to táhlo do konce zápasu kdy v 18. minutě přišlo naše největší bolest a to zranění naší ostré spojky Petra Geryka. Poté přišlo ztráta koncentrace a následně vyloučení našich 2 nejlepších hráčů. a tak do konce zápasu jsme hráli ve 4. Nakonec pro nás to dopadlo dobře kdy při poslední 9m. chytl střelu náš výborný brankář.

Sestava/Branky: Čepica, Frélich, Palacký 1, Scotto 1, Havel, Geryk 2, Hrachovec 13, Kelnar, Bělunek, Hanák 1, Holiš, Szafrán, Gabryš, Paszek,