3 kola a z toho dvě výhry! Těmito výsledky se můžou pochlubit starší žáci. V MSL starších žáků skupiny „A“ si sice drží 4. příčku v tabulce, ale to jenom díky skóre, protože první čtyři družstva mají stejný počet bodů.

Hodnocení trenéra:
„První zápas nám nevyšel, proti Kopřivnici nám nezachytali brankáři obrana i útok byl velice dobrý a dalo se utkání vyhrát, ale bohužel se tak nestalo. Proto jsme se více v tréninku zaměřili na brankáře a střlbu a v druhém zápase už to šlo vidět. Skvěle fungující obrana a střelba s kombinační hrou nám zajistila vítěství nad jedním z nejsilnějších týmem naší ligy Frýdkem-Místkem. Toto družstvo jsme na domácí palubovce přehráli 32:30. Následně o týden později přišla na řadu Ostrava, z které jsme měli obavy po výsledcích které předváděli. Pro nás zápas dopadl dobře nasazení a koncentrace nás udělala silného favorita, v boji o Žákovskou ligu.
Nový Jičín – Ostrava 35:27.“

Příští zápas starší žáci odehrají na půdě soupeře HCB Karviná, kde budou bojovat o postup na žákovskou ligu. Utkání se hraje v sobotu 11:30 na hale Stars HCB Karviná.