Ve víkendových utkáních jediné starší žačky dokázaly zvítězit, porazily silnou Porubu a v tabulce MSL se posunuly před ní.
V neděli 2.4. dopoledne starší žačky zajížděly na půdu silného družstva Sokolu Poruby. Ve velmi oslabené sestavě (zranění, nemoc, výlety s rodiči) a Poruba v plné sestavě se 14-ti hráčkami, jsme bez jediné hráčky na vystřídání uhrány vytoužené vítězství. V úvodu utkání jsme sice prohrávali 2:1, ale ve 4. až 10. minutě utkání jsme otočili skóre a ujali se vedení 2:5. Děvčata bojovaly jako lvice a poločas dotáhly za velmi nepřesného rozhodování mladých slečen rozhodčích do zdárného konce, které skončilo 8:12 pro Nový Jičín. Po 10-ti minutovém zaslouženém odpočinku jsme nastoupili do 2. poločasu, kde jsme během 7 minut zvýšili své vedení na 10:17. V druhé polovině 2. poločasu již děvčatům docházely síly, ale za podpory výborné brankářky Zuzky Šafaříkové jsme udržovali vedení. I když se vedení velmi ztenčilo přesto pod vedením trenérského tria Petr Jaroň, Marek Jaroň a sl. Hanzelková dokázaly děvčata zaslouženě zvítězit. Děvčata byly dotlučené (1 monokl, modřiny a poraněné zápěstí nejlepší hráčky) si následně zasloužila odměnu v podobě velké pochvaly a McDonald’s‎. Sestava: Br. Šafaříková Zuzana, Hrňová Zuzana, Lošáková Anna, Šefraná Martina 2, Černošková Lucie 1, Drdová Jolana 3, Janíkové Aneta 14. Velká gratulace !!! http://mksh.chf.cz/match_report.aspx?id=53434&cmpid=1349
Další víkendové utkání oddílu – Muži: Klimkovice : Nový Jičín (11:16) 26:23, Ml. dorostenci: Litovel : N. Jičín (19:12) 38:23, Ml. dorostenky: Hodonín: N. Jičín (16:6) 34:15, St. žáci: Karviná : N. Jičín (29:7) 49:16, Ml. žáci: Karviná : N. Jičín (30:14) 45:23.