web-banner-1250x400-02
Družstvo mladších žaček a družstvo mladších žáků se zúčastnila největšího mládežnického turnaje v házené na světě. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 447 družstev ze 23 států z celého světa.

Státy a počet družstev

Belgie (3 týmy)  Itálie (10 týmů)  Rakousko (12 týmů) 
Bosna a Hercegovina (5 týmů)  Kanada (5 týmů)  Rusko (3 týmy) 
Česká Republika (135 týmů)  Litva (4 týmy)  Slovensko (47 týmů) 
Dánsko (58 týmů)  Lotyšsko (1 tým)  Slovinsko (8 týmů) 
Finsko (3 týmy)  Maďarsko (11 týmů)  Španělsko (2 týmy) 
Francie (4 týmy)  Německo (56 týmů)  Švédsko (42 týmů) 
Hong Kong (2 týmy)  Norsko (2 týmy)  Švýcarsko (5 týmů) 
Chorvatsko (18 týmů)  Polsko (11 týmů)   

http://clubzone.phc.cz/homepage/clubs-by-states

Mezi družstvy se neztratila ani naše mládežnická družstva a bojovala se ctí o své umístění.

Mladší žáci si vedli takto:
http://clubzone.phc.cz/homepage/team/281

Zápasy

Den 1 18.04.2014

#

Čas

Domácí

Hosté

Hala

Skupina

Úroveň

Výsledek

68

8:50

 TJ Nový Jičín  HK A.S.A Lovosice

4 – Juliska

MD1

Základní skupina

9:24

74

12:20

 RK Vigis  TJ Nový Jičín

4 – Juliska

MD1

Základní skupina

9:8

79

15:15

 TJ Nový Jičín  Taunus Bären

4 – Juliska

MD1

Základní skupina

10:14

87

19:55

 HC Dukla Praha II  TJ Nový Jičín

4 – Juliska

MD1

Základní skupina

15:16

Den 2 19.04.2014

#

Čas

Domácí

Hosté

Hala

Skupina

Úroveň

Výsledek

713

12:55

 TJ Nový Jičín  MHáK Martin

4 – Juliska

MD1

Základní skupina

9:26

717

15:15  HC Maksimir-Pastela  TJ Nový Jičín

4 – Juliska

MD1

Základní skupina

16:8

Den 3 20.04.2014

#

Čas

Domácí

Hosté

Hala

Skupina

Úroveň

Výsledek

1229

10:35

 TJ Chodov  TJ Nový Jičín

3 – Kobylisy

MD32

1/16 finále B

18:12

Hráči       Trenéři  
 Pavel Bělůnek  Martin Hrachovec  Filip Koutný   Marek Jaroň  
 Martin Frélich  Josef Irgl  Radek Palacký   Gabryš Petr  
 Pavel Gabryš  Čepica Karel  Jan Scotto      
 Petr Geryk  Marek Kelnar  Sebastián Szafrán   Zdravotnice  
 Matěj Havel  Matěj Klimek     Indráková Anna

Mladší žačky si vedli takto:
http://clubzone.phc.cz/homepage/team/282

Tabulka

#

Tým

Zápasy

Výhry

Remízy

Prohry

Skóre

Body

1

 Talent Dunajská Streda (SVK)

5

5

0

0

98:21

10

2

 Sokol Vršovice I (CZE)

5

4

0

1

76:58

8

3

 Barleber HC (GER)

5

3

0

2

86:61

6

4

 Ajax Copenhagen I (DEN)

5

2

0

3

78:63

4

5

 FHT Drábova Košice (SVK)

5

1

0

4

38:75

2

6

 TJ Nový Jičín (CZE)

5

0

0

5

17:115

0

Zápasy

Den 1 18.04.2014

#

Čas

Domácí

Hosté

Hala

Skupina

Úroveň

Výsledek

321

15:50

 FHT Drábova Košice  TJ Nový Jičín

15 – Hamr Braník III

WD1

Základní skupina

15:7

283

18:45

 TJ Nový Jičín  Barleber HC

13 – Hamr Braník I

WD1

Základní skupina

1:20

Den 2 19.04.2014

#

Čas

Domácí

Hosté

Hala

Skupina

Úroveň

Výsledek

875

12:55

 Talent Dunajská Streda  TJ Nový Jičín

13 – Hamr Braník I

WD1

Základní skupina

28:0

878

14:40

 TJ Nový Jičín  Ajax Copenhagen I

13 – Hamr Braník I

WD1

Základní skupina

7:29

883

16:25

 Sokol Vršovice I  TJ Nový Jičín

14 – Hamr Braník II

WD1

Základní skupina

23:2

Den 3 20.04.2014

#

Čas

Domácí

Hosté

Hala

Skupina

Úroveň

Výsledek

1598

10:00

 MŠK Vranov nad Topľou II  TJ Nový Jičín

28 – Heroldovy sady

WD32

1/16 finále B

6:5

Hráčky Trenér  
 Lucie Černošková  Valérie Kunčíková  Karolína Nižnanská Paschek Richard  
 Jolana Drdová  Kateřina Lušňáková  Zuzana Šafaříková      
 Martina Šefraná  Eliška Matušová  Klaudie Grozmanová