V sobotu mladší žáci odjížděli na venkovní půdu soupeře a to do Klimkovic. Kde je čekalo nemilé překvapení, mokrý povrch, zima a klouzačka. Kluci s těmito podmínkami měli velký problém. Snažili se hrát jak uměli ale podmínky se měnily a v náš neprospěch, v prvním poločase kdy jsme udělali mnoho technických chyb skončil ještě dobře a to 10:5 v náš neprospěch. Kluci se snažili tento nepříznivý stav otočit i se skvělými zákroky brankáře se nám to nepodařilo a prohráli jsme 14:11. Kluci si s tohoto zápasu vzali ponaučení že i za nepříznivého stavu se dá výsledek otočit.

V neděli sehráli mladší žačky, starší žačky, muži a ženy svá utkání na domácí palubovce.
Mladší žačky přivítaly soupeře TJ TŽ Třinec, utkání bylo vyrovnané a velice zajímavé a taky proto utkání skončilo remízou 17:17 a tak děvčata si zatím drží 3 místo v tabulce se 4 body.

Starší žačky hostili družstvo HC Hlučín, které bylo daleko vyspělejší a sehranější než naše děvčata a taky se potvrdila jejich zkušenost. Soupeř přehrál naše děvčata jednoznačným rozdílem 5:30. Holkám ale patří obrovské plus za to že se snažili bojovat.

V MSL Mužů doma přivítaly družstvo z Orlové“B“, které hravě přehrávali rychlými protiútoky a skvělou obranou fázi a vytvořili si krásný náskok. Také si naši hráči vyzkoušeli nové kombinace a spolupráce hráčů. Skvěle také zachytal naše brankářská jednička, nepustil více jak 5 gólů což je velice dobrý výkon. Muži si do tabulky zaslouženě připsaly první dva body za výhru 35:5.

Posledním utkáním na domácí palubovce bylo 2. ligy Morava-Sever Žen, kde naše ženy přivítaly Lesana Zubří, od tohoto utkání se očekávalo hodně a také přišlo hodně diváků za což jsme rádi. Ženy v první půli se sehrávali a soupeř v 12. minutě už vedl 2:8, ale naše ženy zabojovaly a zmírnili náskok soupeře na pouhou jedinou branku a poločas tak skončil 12:13. V druhém poločase byla hra až do konce vyrovnaná a také se projevovala psychická odolnost hráček, v závěru utkání taky přišla zranění a vyloučení na naší straně. To náš tým vyhodilo z psychiky a také nám utekla první výhra v 2.lize. Ženy ale si zaslouží velký obdiv a podporu při dalších utkání. Hráli na úkor svých sil a za to jim děkujeme! Jičínská házená nezažila dlouho takové utkání jaké jste předvedli.

Všechny fotky najdete na oddílovém Facebooku.